uczenowoczesnie.pl

Biura rachunkowe Wrocław

W mieście pełnym firm oraz reklamujących się specjalistów od księgowości, biuro rachunkowe Pańczak & Lisowska planuje wyróżnić się poprzez połączenie dużego doświadczenia, które zapewnia wiedzę, profesjonalizm i niezawodność, z wykorzystaniem internetu i technologii informatycznych, które z kolei niesie za sobą największą wygodę działań i pozwala sprawnie realizować codzienne zadania w firmie. Biuro wykorzystuje kilka funkcjonalności internetowych, skierowanych do mniejszych i większych klientów:

Z biurem Pańczak & Lisowska można więc zadbać o to, by rachunki firmy były tak zautomatyzowane, jak to możliwe, co dla przedsiębiorstwa oznacza oszczędność czasu i pieniędzy, a także większą przejrzystość i pewność wszystkich danych. Do panelu klienta można zalogować się łatwo z komputera czy mobilnie, także poprzez stronę http://www.biurorewident.pl/.

Kilkanaście lat doświadczenia w prowadzeniu biura

Pańczak & Lisowska może zaprezentować klientom często poszukiwane doświadczenie, nieczęste w rosnącym gronie biur rachunkowych we Wrocławiu. Biuro zbiera pozytywne opinie od klientów od momentu uruchomienia w roku 2002, stawiając na kompetencje oraz wysokie zaangażowanie w każde zlecenie. Do dyplomu biegłego rewidenta w referencjach biura dołączył potem też certyfikat księgowy, wymagany do samodzielnego prowadzenia rachunkowości. Dziś Pańczak & Lisowska może poprowadzić dla klienta księgowość uproszczoną i pełną, zadbać o kadry i płace, a także zająć się doradztwem podatkowym – i nie tylko.


Biuro Biegłego Rewidenta Pańczak & Lisowska s.c
Mydlana 1 pok.107/108
51-502 Wrocław

Zobacz także:

Bezproblemowa nauka angielskiego

Bezproblemowa nauka angielskiego

Zadbaj o komfort pracy tłumacza

Zadbaj o komfort pracy tłumacza

Montaż klimatyzacji - Wrocław

Montaż klimatyzacji - Wrocław

Bramy

Bramy

Konfitury z eko sklepu

Konfitury z eko sklepu